Paszek Trans

+48 601 725 175 paszektransport@op.pl

O firmie

Przewozem osób zajmujemy się już od 1989 roku. Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Transporcie Drogowym oraz Licencję na transport w ruchu krajowym. Od wielu lat współpracujemy zarówno z osobami prywatnymi, firmami oraz instytucjami publicznymi.

Świadczymy usługi przewozu dzieci niepełnosprawnych do wrocławskich szkół z terenu Wrocławia oraz ościennych gmin.

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe: transport osób i bagaży oraz przewóz osób niepełnosprawnych. Działamy na terenie Wrocławia i okolic. Na Państwa życzenie zjawiamy się również w dowolnym miejscu na terenie Polski i poza jej granicami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę, zarówno w dni powszednie, jak i święta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Dlaczego my?

Jesteśmy firmą z tradycjami, przewozem osób zajmujemy się od 1989 roku. Spośród innych przewoźników wyróżnia nas pełen profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Wysokiej klasy klimatyzowane samochody oraz zawodowi i kompetentni kierowcy z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że z nami zawsze możesz czuć się bezpiecznie. Ponadto, od wielu lat specjalizujemy się w przewozie osób niepełnosprawnych. Posiadamy pojazdy przystosowane specjalnie do tego celu, przewozimy osoby na wózkach inwalidzkich. Zaufaj nam. Transport to nasza pasja! To nasza historia, teraźniejszość i przyszłość.

Gdy Paszek przewozi, nic Ci nie grozi!

transport, autobusy z klimatyzacją, samochody przystosowane do przewozu osób niepełnosprawnych